• 0 536 612 90 09 // 0 535 352 21 58
herbalife nutrition bağımsız üyesi izmit 05366129009

Herbalife Nutrition Bağımsız Üyesi İzmit 05366129009

Paylaşın

Herbalife Nutrition Bağımsız Üyesi İzmit 05366129009 Okşan Dinçel; Marmara Denizi ve kuzeyinde orta yükseklikte tepelikler ile Güneydoğu’ sun da bulunan Samanlı dağları arasında uzanan güzel bir merkez ve Kocaeli İlinin merkez ilçesi İzmit.

İlçe nüfusunun yaklaşık üçte biri köylerde, üçte ikisi ilçe merkezinde yaşamaktadır. En önemli geçim kaynakları sanayi ve tarımdır. Marmara Bölgesinin, Istanbul ve Bursa dan sonra en kalabalık yerlerinden biridir. Başlıca sanayi dalları; gübre, otomotiv, plastik, cam, boru ve petro kimya dan oluşur. Sanayi geliştikçe tarım alanlarında ciddi bir azalma görülmüştür. Tarım ürünlerinin başlıcaları; buğday, yulaf, şeker pancarı, mısır, elma, ayva, şeftali, erik, kiraz olarak söylenebilir. İzmit’te küçük sanayi de oldukça gelişmiştir.

İzmit iklim olarak Akdeniz iklimi ile Karadeniz ikliminin geçiş yeri olarak değerlendirilebilir. Yazlar genelde sıcak ve az yağışlı, kışlar ise yağışlı ve soğuk geçer.

Yoğun ve hızlı yaşayan bir merkez olan İzmit, bunun getirisi olarak insanların yaşam ve beslenme kalitelerinin düştüğü, sanayiden dolayı ağır bir havaya sahip olan ve insanların bunun olumsuz etkilerinden şikayetçi olduğu bir durumdadır.

İşte tam da bu durumun iyileştirilmesine destek olmak için, Herbalife Nutrition Bağımsız Üyesi İzmit 05366129009 Okşan Dinçel, İzmit ve çevresinde kişilerin yaşam kalitelerinin yükseltilmesi, gıdalarının takviye edilmesi, kilo kontrolü yaparak form kazanmaları ve sporcularının da performansları ile ilgili desteklenmesi için çalışmalarına başlamıştır.


Ürün kategorileri